Świat aniołów i anielic... Gra RPG

Witaj. Znalazłeś/łaś się na forum www.angell.pun.pl . Całe forum objęte jest prawami autorskimi.


#1 2008-06-21 13:46:26

Anai

Head Admin

Zarejestrowany: 2008-06-18
Posty: 387
Punktów :   
Płeć: Kobieta
Stan: wolna :P

Misje

Misje to następny sposób na zarobienie troche ryo. Dzielą sie one na 4 rangi, każda różni sie trudnością, sumą ryo jaką sie otrzymuje po jej wykonaniu i tym, jaką range musi mieć anioł, aby móc sie jej podjąć.

Rangi misji i aniołów, które mogą je wykonywać:
D - Angel i New Angel
C - Elementary Angel i Intermediate Angel
B - Expert Angel i Advance Angel
A - Specjal Angel

Na czym polegają misje danych rang i ile ryo za ich wykonanie:
D - Anioł ma proste zadanie typu znajdź ziwerzaczka, czy coś innego. Od 50 do 150 ryo za jej wykonanie
C - Anioł otrzymuje zadanie typu ochroń kogoś, znajdź kogoś lub znajdź coś, ale musi być trudniejsze niż rangi D Od 150 do 250 ryo za jej wykonanie
B - Anioł ma zadanie typu chroń kogoś ważnego, znajdź kogoś ważnego, znajdź coś ważnego. Jest ono dość trudne, trudniejsze od rangi C. Od 250 do 350 ryo za jej wykonanie
A - Anioł ma trude zadanie do wykonania. Musi ochronić kogoś ważnego, co jest trudne, znaleźć coś ważnego (np. księge z tajemnicą wszystkich żywiołów) co też sprawia trudności. Misja tej rangi nie może być łatwa! Od 350 do 500 ryo za jej wykonanie


Misje może prowadzić każdy, bez względu na range. Anioł, który wykona misje rangi, na którą nie może sobie pozwolić (ma nie odpowiednią range) dostanie bana!


http://www.quizilla.com/user_images/X/XL/XLU/XlunaXmoonX/1128846061_176127072l9sz.jpg

Imie: Anai
Wiek: 18 lat
Ryo: 28030
Żywioł: Ziemia
Umiejętności: Telekineza
Rodzina: Sofy

Misje:
D - 0
C - 0
B - 0
A - 0

Organizacja: Lider Medic Angel
Anioł może leczyć każde rany, lecz nie może przywracaż życia. W szpitalu może pisać w pełnym zakresie. Posiada dosyć rozbudowaną apteczke z 13 lekami. Może wezwać ślimaka za tym samym sposobem co anioł z poprzednią rangą, jednak jest on większy a jego śluz tak samo jak medyk może wyleczyć wszystko. Ślimak ma śluz tylko pod sobą, tak więc na wierzchu nie jest obślizgłi i może posłużyć np. do przeniesienia pacjenta do szpitala. Anioł może też leczyć anioła gdy ten stracił przytomność itd. Posiadam apteczke z wszystkimi niezbędnymi rzeczami.


Troche o mnie:
Na forum zachowuje sie raczej tak jak wszędzie
Jestem raczej miła i cicha i nie lubie sie kłócić.
Mimo wszystko jestem dość wesoła, ale mam też smutne dni.
Głos mam cienki i cichy ^^ (na forum oczywiście )
Bardzo lubie przyrode np. kwiaty i różne zwierzęta.
Lubie sie śmiać i tańczyć
Boje sie horrorów, a jeszcze bardziej (panicznie) pająków!
Z wyglądu jestem średniego wzrostu, zgrabną dziewczyną
Mam długie brązowe włosy i brązowe oczy, a do tego duże czarne skrzydła (obrazek)


Moje zwierzaki:
http://images32.fotosik.pl/291/e4e49aef640db469.png
Flying Tiger - Naar

http://bi.gazeta.pl/im/4/2955/z2955414N.jpg
Wiewiórka - Fibi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl